این مادر سیکس پک دارد ! زن حامله با سیکس پک !!

این مادر سیکس پک دارد !!!

 

 

حاملگی و به دنیا آوردن یک فرزند مسئله ای است که نگاه هر زن به آن متفاوت است و جدا از مسائل پر اهمیت دیگر یکی از بارز ترین مسائل ظاهری آن اضافه شدن چند کیلوگرم به وزن آن خانوم میباشد.

حتی در این بین برخی خانوم ها تا بزرگ شدن شکمشان متوجه این نمیشوند که حامله هستند پس به راحتی میتوان گفت یکی از بارزترین علائم حاملگی برآمدگی شکم هست.

اما مثل اینکه این ماجرا برای همه یکسان نمیباشد چون به تازگی یک خانم که مدل اینستاگرام و فیتنس هستش عکس هایی به شکم سیکس پک از زمان حاملگی خود گذاشته است که همه را شکه کرده است…

سارا استیج در بیرون از لس آنجلس میلیون ها فالوور و بازدید کننده برای برنامه های غذاییش و برنامه های فیتنس و دوره های آموزشی و البته بدن خارق العادش دارد.

سارا که یک پسر کوچک هم دارد هم اکنون فرزند دوم خود را باردار است.

 

به گزارش  سایت ایرانیان آمریکا به نقل از تیپ هیرو :

در 7 جولای سارا مطابق معمول یک عکس با بیکینی از خودش در اینستاگرام اپلود کرد .

او در این عکس یک بیکینی قرمز پوشیده و سیکس پک خود را به خوبی در معرض نمایش گذاشته بود که با هزاران لایک مخاطبانش همراه شد اما وقتی فالورر ها کپشن زیر پست را خواندند شدیدا شکه شدند و سوالها و حرف ها اغاز شد ….

 

شما درست خواندید این زن در ششمین ماه حاملگی خود قرار دارد و این باور نکردنی است !!!!

لازم نیست بگوییم سارا چه میزان تمرین و برنامه ریزی دقیق انجام داده است که علاوه بر سلامتی نوزاد خود فرم ایده آل بدن خود را نیز حفظ کرده است چون در عکس ها کاملا واضخ است که این مدل زیبا همچنان در فرم ایده آل جسمی خود قرار دارد.

 

معمولا خانوم ها در دوران حاملگی برای سلامت جسمی خود به نزد دکتران مختلفی میروند اما سارا که به این قضیه هم اشاره کرده 18 پوند وزنش اضافه شده با برنامه ریزی شخصی توانسته فرم ایده آل بدنش را حفظ کند و به شایستگی لقب مارد سیکس پکی را از آن خود کرده است …..

 

 

این مادر سیکس پک دارد

 

ترجمه توسط سایت ایرانیان آمریکا

منبع : Tiphero

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

جت آموزشی

جت آموزشی در ایالت تگزاس سقوط کرد ! یک کشته و یک زخمی .

جت آموزشی در ایالت تگزاس سقوط کرد ! :یک کشته و زخمی در اثر سقوط ...